Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for promotional or other important messages.

Hedef Av Malzemeleri - Hakkımızda

Avcılık sektöründe faaliyet gösteren Hedefav.Com web sitemiz firma kurucumuz Fikret Ünal'ın önderliğinde ticari hayatına devam etmektedir. Av malzemeleri sektörünün birçok dalıda hizmet veren firmamızda, mağazada ürün sıcak satışı,  e-ticaret platformlarında ve web sitelerinde ürün satışı, ateşli silahlar teknik servisi, ateşli silahlar ruhsat danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmeye devam eden ürün ve hizmet çeşitlerimize her geçen gün yenisinin eklenmesi amaçlanmaktadır.

Avcılık sektöründe yerli ve yabancı birçok markanın bayiliğine sahip firmamız kalite ve uygun fiyat politikasını müşterilerimiz ihtiyaçlarına sunmaktadır. 

Müşteri memnuniyetini koşulsuz kabul eden firmamız bu konuda müşterilerimizden gelen tüm ihtiyaçlara cevap vermeketdir.


Markalarımız


Ünal Av 

Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:61 Adresinde bulunan mağazamızda av sevenlerin birçok ihtiyacını karşılayacak zengin ürün grubu ile hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin beğendikleri ürünlerini fiziksel görme imkanı bulacakları mağazamıza zengin ürün çeşidi ile İstanbul ve civarında bulunan tüm müşterilerimiz bekleriz.


Ünalav.com 

Firmamızın kurumsal web sitesi unalav.com 'dur. Bu adres üzerinden de ayrıca firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Kurusikitabancam.com

Firmamızın kuru sıkı ve tüfek sevenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurumuş olduğu  kurusikitabancam.com  Türkiye geneli satışlarımız yapılmaktadır. 


Silah-ruhsati.com

Silah ruhsatı almak-yenilemek isteyenlere hizmet vermesi için oluşturulmuş  silah-ruhsati.com  danışmanlık sitesidir. Bu sitede ruhsat konusu ile ilgililere soruların çözümü konusunda ücretli-ücretsiz danışmanlık hizmetleri verilemektedir.


Hedefav.com

Balık ve Kara avcılığı konusunda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bünyesinde barındırmayı hedefleyen Hedefav.com gelişmiş bir e-ticaret platformudur. Avcılık konusunda  alanında uzman kişierin görüşlerini av sevenlerle paylaşmayı, avına uygun en iyi ürününün nasıl seçileceği konusunda ip uçlarını paylaşmayı hedeflediğimiz hedefav.com sitemiz iki farklı mağazandan oluşmaktadır.

Balık malzemeleri için balık.hedefav.com teması özel oluşturduğumuz alanımızda balık avcılığı meraklılarına hizmet vermeyi planlamaktayız. kara.hedefav.com alanı üzerinden ise kara avcılığı meraklılarına silah, tüfek, mermi, fişek gibi ürün çeşitlerinde hizmet vermeyi planlamaktayız.


Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün ve hizmetlerden memnun kalmanız dileği ile...

Fikret ÜNAL

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.